Rijkswaterstaat knapt Leveroyse brug op
De Leveroyse brug tussen Nederweert en Nederweert-Eind is toe aan onderhoud. Daarnaast zorgt het verkeer over de brug voor veel geluidsoverlast voor omwonenden.
Houten dek, stalen constructie
In opdracht van Rijkswaterstaat vervangt het bedrijf Van Doorn het houten dek van de brug en verricht het werkzaamheden aan de stalen constructie. Zo vermindert het geluid en blijft de brug veilig te gebruiken in de toekomst. Voor een deel van de werkzaamheden zal Rijkswaterstaat de brug uithijsen om deze op een andere locatie te herstellen.
Planning
De Leveroyse brug is afgesloten voor alle verkeer van maandag 3 februari 07.00 uur tot en met vrijdag 28 februari 18.00 uur. Rijkswaterstaat stelt omleidingsroutes in die aangegeven staan op verkeersborden. Omwonenden hebben een brief ontvangen. Om de geluidsoverlast te beperken, zijn de werktijden in principe tussen 07.00 en 18.00 uur.